Došlo k rozbití skleněného výkladu, vchodových dveří nebo okna ve vaší provozovně či domácnosti. Jedná se o havarijní stav, který nevydrží odklad.

Kontaktujte nás skrze LIVE CHAT, popište stručně nastalou situaci, zanechte nám telefon a e-mail. Naši pracovníci vás budou neprodleně kontaktovat a domluví se s vámi na dalším postupu.

Cena služeb sklenářské pohotovosti je stanovena individuálně dle konkrétní situace. Prozkoumáme rozsah škody, sklo zaměříme a předložíme vám cenovou nabídku.

Budeme se snažit vám vyjít maximálně vstříc, respektujte však vytížení našich výrobních kapacit. Nonstop v názvu společnosti neznamená, že vaši zakázku zrealizujeme na počkání. Může se stát, že zrovna provádíme havarijní opravu u jiného zákazníka, který nás kontaktoval před vámi. Prosíme vás proto o trpělivost.

Důležité:

Prosím buďte vždy opatrní při odstraňování střepů, aby nedošlo k pořezání o ostré hrany skla. Ruce si chraňte pracovními rukavicemi (gumové nestačí, snadno se proříznou). V případě, že je sklo pouze popraskané, zajistěte jej před případným vypadnutím např. provizorně lepící páskou a další práci už nechte na nás.

Poznámka:

LIVE CHAT sklenářské pohotovosti neslouží k zodpovídání dotazů týkajících se objednávek přes e-shop. V tomto případě nás prosím kontaktujte v pracovní dny od 7:30 do 15:30 hod. na e-mailu obchod@sklenarstvinonstop.cz

zahajit chat

NONSTOP POHOTOVOST Praha a střední Čechy: +420 776 550 911